Drodzy Państwo,

W ostatnich latach pojawiła się spora ilość nowych, bardzo ciekawych tkanin i dodatków tapicerskich.

Zakład Tapicerski Kapela ….

….oferuje Państwu cieszące się dużym zainteresowaniem miękkie i efektowne tkaniny szenilowe, welury, tradycyjne i piękne gobeliny. Bardzo szlachetne, klasyczne żakardy wykorzystywane głównie do mebli antycznych i stylowych.

Dla osób, które nie wyobrażają sobie tapicerki innej niż skórzana przygotowaliśmy kolekcję naturalnych skór licowych, a wśród nich klasyczne skóry w wersji mat lub półmat oraz skóry antykowane. W swojej ofercie posiadamy również ozdobne gwoździe, chwosty, frędzle, lamówki oraz guziki, które pod kolor tapicerki wytwarzamy u siebie w pracowni.

dav

Nasze usługi nie skupiają się jedynie na meblach tapicerowanych. Do nas możecie Państwo przyjechać i zaprojektować własne poduszki do domu, ogrodu na taras.

Zrealizować własną wizję obicia ulubionego, najwygodniejszego w świecie fotela :).

Zapraszamy!

U nas Państwo w jednym miejscu nie dość, że wybiorą tkaninę obiciową, skórę czy rodzaj pikowania na kanapie, fotelu, wezgłowiu to ponadto mogą Państwo uzyskać poradę dotyczącą wyboru konkretnego rozwiązania odpowiedniego dla Państwa potrzeb tzn., że podpowiemy, która tkanina, skóra sprawdzi się najlepiej np. w kuchni, dla alergików, gdy posiada się koty, łatwo się czyści itd. 🙂

Wycena jak zawsze bezpłatna, transport na terenie Szczecina przy większych realizacjach np. kompletach mebli również.