Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie Państwa przywitać na naszej odnowionej, odświeżonej stronie internetowej.

Od blisko 15 lat Zakład Tapicerski Kapela realizuje zróżnicowane potrzeby klientów indywidualnych jak również różnych firm i organizacji z zakresu tapicerstwa meblowego, samochodowego, jachtowego itd.

Chcąc pokrótce przybliżyć Państwu zakres naszej działalności należy wspomnieć, że w naszej pracowni wykorzystujemy wysokiej jakości materiały (skóry, tkaniny, skaje itd.) na każdą kieszeń w szerokim wachlarzu kolorów, tekstur i wzorów.

W zależności od rodzaju usługi używane przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty np. trudnopalności, odporności na plamy, łatwości w czyszczeniu, antyalergiczne, outdoor’owe, odporne na promienie UV, odporne na ścieranie itd.

Zakład Tapicerski Kapela to w zasadzie rodzinna już firma. Specjalizujemy się w usługach z obszaru wymiany, naprawy, tworzenia i odtwarzania tapicerek różnego rodzaju mebli, łódek, jachtów, samochodów i w zasadzie wszystkiego co ma lub mogłoby mieć obicie w postaci tapicerki.

Od pewnego czasu również, oferujemy Państwu nową usługę jaką jest kompleksowa renowacja mebla w tym również elementów drewnianych. Oznacza to np. ściągnięcie starych powłok, wybarwienie, przemalowanie, uzupełnienie ubytków, naprawę, polakierowanie, politurowanie itd. również mebli nietapicerowanych.

Prawie 20-letnie

doświadczenie w zawodzie zdobywałem podejmując się najróżniejszych prac tapicerskich dzięki, którym na tą chwilę mogę zaoferować Państwu szeroki wachlarz swoich umiejętności.

Jesteśmy bardzo otwartą ekipą, zatem jeśli są Państwo gdzieś w pobliżu, a nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania co do wyceny, możliwości

wykonania czy też np. tkanin jakie moglibyście wykorzystać to jak najbardziej zachęcamy do odwiedzin naszej pracowni.

Oferujemy bezpłatny transport *, fachowe doradztwo, a na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

Gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług!

* na terenie Szczecina, nie obejmuje małych zleceń